Tiskárny
Renovace tonerů a cartridgí

IT služby

Počítače a příslušenství

Prodej, servis, údržba a čištění počítačů. Prodej příslušenství a PC komponent (myši, klávesnice, kabely, monitory, ...). Externí USB a síťové disky, NAS řešení.

Na základě konzultace navrhneme a dodáme nejvhodnější řešení PC sestavy dle individuálních požadavků.

Notebooky

Prodej, servis, údržba a čištění notebooků. Na základě konzultace navrhneme a dodáme nejvhodnější řešení dle individuálních požadavků.

Internet, sítě a zálohování

Realizujeme domácí i firemní WIFI i kabelové sítě. Rozšíření Vaší stávající sítě, posílení signálu, rozvody datové LAN kabeláže.

Navrhneme a dodáme řešení pro zálohování Vašich dat v domácnosti i firmě. Síťová NAS řešení pro centralizované úložiště dat v síti.

Tvorba webových stránek

Provozujeme vlastní řešení administračního systému pro správu webových stránek. Kompletní realizace Vaší prezentace na internetu, od grafického návrhu, registrace domény, webhostingu až po finální spuštění webu, včetně možnosti pohodlné správy obsahu prostřednictvím moderní administrace.

K webové prezentaci nabízíme možnost zřízení emailových schránek na vlastní doméně, přístup k emailové poště prostřednictvím protokolu IMAP, POP3 nebo přes webmail (internetový prohlížeč).

Podrobné info na www.FraKom.cz

Celkem navštíveno:
 x ( dnes:  x )